معرفی بازی Terminator Genisys: Revolution

کمتر از یک ماه به عرضه فیلم Terminator Genisys باقی مانده است. صاحبان نام تجاری این فرنچایز با سماجت تمام در تلاشند که تا آرنولد شوارزنگر ۶۸ ساله کاملا زمین گیر نشده و از کار نیفتاده، از نام ترمیناتور پول های هنگفتی به جیب مبارک بزنند.

سرویس پخش موزیک اپل بالاخره رسمی شد!

اپل در وهله اول کسب‌وکار موسیقی را با افتتاح iTunes بازسازی کرد. این کار یک پایان آرام به دوران CDها بخشید همانطور که CDها، نوارها و صفحه‌ها را از رده خارج کردند. iTunes اپل برای مدت‌ها یک بستر انقلابی و متفاوت برای لذت‌بردن از موزیک بود. اما حالا این کمپانی به خط بعدی گروه پایان‌دهنده‌ها می‌پیوندد: پخش موسیقی به طور مستقیم!

اپل دقایقی قبل در کنفراس WWDC خود اعلام کرد که Apple Music، پخش‌کننده آنلاین جدیدی که با نرم‌افزارهایی مثل Spotify رقابت می‌کند، قصد دارد تا در سراسر جهان به ۱۰۰ میلیون عضو دست یابد.

عرضه گسترده Apple Watch در فروشگاه اینترنتی یک تماس!

فروشگاه اینترنتی ۱تماس به عنوان یکی از پیشگامان فروش اینترنتی در ایران توانسته “اپل واچ” را با رنگ‌بندی متنوع و به صورت گسترده در اختیار کاربران این کالای ارتباطی قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی ۱‌تماس، ساعت هوشمند اپل موسوم به “اپل واچ” با نسخه اسپورت با دو سایز ۳۸ و ۴۲ میلی‌متری و با رنگ‌بندی سفید، صورتی، سبز، آبی و مشکی در فروشگاه اینترنتی ۱تماس برای دسترسی عموم مشتریان قرار گرفته است.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات برنامه واتس آپ در گوگل درایو

کاربران برنامه همراه واتس آپ که تعدادشان به ۸۰۰ میلیون نفر در ماه رسیده، از این پس می‌توانند از داده‌های خود در گوگل درایو نسخه پشتیبان تهیه کنند.

1 2