همه چیز درباره بیمه سرطان

شما در هر سنی که باشید اگر دچار بیماری سرطان هستید ، هیچ بیمه ای چه تکمیل درمان چه بیمه درمان سرطان ، شما را تحت پوشش قرار نمیدهند.

اما اگر به هر دلیلی (ارثی ، تغذیه نامناسب ، آب و هوا…) فکر میکنید که ممکن است دچار سرطان شوید تمامی بیمه های عمر و بیمه البرز ، بیمه سرطان را پوشش و ارائه میدهند.

چاقی ، تغذیه نامناسب ، آب و هوا ، مصرف دخانیات ، بالا رفتن سن ، کم تحرکی و… عللی هستند که باعث بروز و رشد سرطان در ایران میشوند.

نشانه های سرطان میتواند:کاهش بدون دلیل وزن ، نفخ ، تغییرات سینه در خانم ها ، خون ریزی غیر عادی در خانم ها ، تغییرات پوستی ، مشکل در بلع ، خون در مدفوع ، درد شکم ، افسردگی ، سوءهاضمه ، عفونت دهانی ، درد ، تب ، خستگی ، سرفه مداوم ، تغییرات در ناخن و … باشد.

شما میتوانید با خرید بیمه درمان سرطان تحت پوشش های زیر قرار بگیرید:

۱- بیمه شده تا پایان عمر تحت پوشش بیمه سرطان قرار خواهد گرفت.

۲- حق بیمه این بیمه نامه قابل تقسیط به اقساط دلخواه ( وبدون افزایش سنوات ) می باشد.

۳- این بیمه نامه ، دغدغه بیمه گذار و بیمه شده را از تامین هزینه های درمان سرطان صرف نظر از برخورداری و یا عدم برخورداری از بیمه های مکمل در زمان نیاز و تا حد قابل توجهی ، مرتفع می سازد.

۴- بیمه سرطان می تواند نقش فوق العاده ای در تداوم بیمه های مکمل که با افزایش نرخ قابل توجه روبرو خواهند بود داشته باشد.

۵- با تسویه حساب حق بیمه ، حق بیمه از سبد هزینه های بیمه گذار حذف میگردد ، ولی آثار و نتایج مثبت آن تا پایان عمر بیمه شدگان باقی می ماند .

۶- بیمه گر با ایجاد پل ارتباط دائمی بین خود و بیمه گذار همواره آموزش را سر لوحه فعالیت ها و اقدامات پیش گیرانه قرار داده و لذا در تمام عمر بیمه شدگان ، آنان را به سمت زندگی سالم و عاری از سرطان هدایت می نماید . در همین خصوص بیمه شده با تغییر تدریجی فرهنگ تغذیه و رفتار های خود نسبت به گروه شاهد (جامعه بیمه نشده ) در نهایت ریسک بسیار کمتری در ابتلاء به سرطان خواهد داشت .

۷- بیمه شدگان از طریق بیمه گر ، در جریان تست های مورد نیاز غربالگری متناسب با جنس ، سن ، تاریخچه ژنتیکی و جغرافیای محل زندگی خود قرار می گیرند.

۸- چنانچه بر حسب شرایط ، بیمه گر انجام تست و یا آزمایشاتی رابرای بیمه شده ضروری بداند و آن را کتبا به آدرس بیمه گذار اعلام دارد ، در این صورت هزینه انجام این گونه آزمایشات نیز بر عهده بیمه گر خواهد بود .

۹- پر واضح است که بیمه گر از هیچ اقدامی جهت کاهش هر چه بیشتر موارد وقوع سرطان در جمعیت بیمه شده  فروگذار نخواهد بود و چنانچه علی رغم همه تمهیدات و اقدامات پیش گیرانه بیمه شده مبتلا به یکی از انواع گسترده سرطان شود ، اولا سرطان با فراوانی بسیار کمتر و ثانیا در مراحل پایین تر ( ودر نتیجه با امید بیشتر به درمان ) حادث خواهد شد.

۱۰- بیمه گر با ارائه پروتکل های درمانی بر اساس آخرین دستاورد های علم پزشکی و به استناد دستورالعمل های انجمن های انکولوژی ، ضمن ارتقاء ضریب موفقیت درمان ؛ هزینه های درمان را کنترل نموده و موجبات منتفع شدن هر چه بیشتر بیماران از سقف تعهدات مقطع زمانی بیمه نامه رافراهم خواهد ساخت.
بیمه درمان سرطان تمامی خدمات درمانی شامل سرپایی و بستری ، جراحی ، رادیوگرافی ، و حتی روشهای نوین آینده را تحت پوشش قرار میدهد و بیمه شده تا پایان عمر تحت پوشش بیمه سرطان قرار خواهد گرفت.

شما میتوانید در سایت وبیمه ، بیمه سرطان را با ۳ پکیج نقره ای ، برنزی ، طلایی خریداری کنید.
وارد قسمت بیمه سرطان سایت وبیمه شوید ، با وارد کردن تاریخ تولد خود روی دکمه استعلام کلید کنید ، در پایین صفحه ۳ پکیج مناسب با رده سنی شما نشان داده میشود.
طرح برنزی وبیمه ، با پرداخت حق بیمه پایه بیمه سرطان ، در هنگام ابتلا به سرطان ، شما تا سقف تعهدات پایه کمک هزینه درمان دریافت میکنید.
طرح نقره ای وبیمه ، با پرداخت حق بیمه ، دو برابر تعهدات پایه بیمه سرطان در هنگام ابتلا به سرطان ، شما دو برابر سقف تعهدات پایه کمک هزینه درمان دریافت میکنید.
طرح طلایی وبیمه ، با پرداخت حق بیمه ، سه برابر تعهدات پایه بیمه سرطان در هنگام ابتلا به سرطان ، شما سه برابر سقف تعهدات پایه کمک هزینه درمان دریافت میکنید.
پس از بررسی طرح های موجود ، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و وارد صفحه صدور آنلاین بیمه سرطان شوید ، سپس فیلد ها را با اطلاعات خود پر کرده و ثبت اطلاعات کنید و به صورت آنلاین حق بیمه خود را پرداخت کنید.
پس از آن با هماهنگی کارشناسان وبیمه با شما ، فرم پیشنهاد به شما ارسال می شود ، آن را تکمیل و برای ما ارسال کنید و کارشناسان ما برای شما بیمه نامه سرطان ارسال می کنند.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *