کنترلر بازی Smart Ring رونمایی شد

شرکت Titanium Falcon اعلام کرد که طراحی گیم پد منحصر به فرد Smart Ring را به پایان رسانده است. آنها اعتقاد دارند که این وسیله آینده چگونگی کنترل کردن بازی‌ها را تغییر خواهد داد.

این شرکت برای این‌که بتواند پروژه خود را وارد مرحله تولید انبوه کند نیازمند حمایت طرفداران خواهد بود و به همین منظور طی ماه جاری از طریق Indiegogo اقدام به درخواست مبلغ ۳۰۰ هزار دلار خواهد کرد. آنها همچنین امیدوارند که بتوانند این محصول را به قیمت کم‌تر از ۱۰۰ دلار به فروش برسانند. ولی نحوه کار این گیم پد چیست؟

با استفاده از فناروی بلوتوث شما می‌توانید این گیم پد را به مجموعه عظیمی از دستگاه‌های هوشمند از جمله گوشی، تبلت، تلویزیون‌های هوشمند، رایانه های شخصی و حتی هدست‌های واقعیت مجازی متصل کنید. اسمارت رینگ تالون، با ضخامتی در حدود ۳.۸ میلی متر از یک حسگر حرکتی ۹ جهته و دو دکمه استفاده می‌‌کند که می‌تواند حرکات دست شخص را به ورودی‌های مناسب بازی تبدیل کند و با بازی‌هایی از سبک‌های مختلف مثل رانندگی، ورزشی و اکشن مطابقت دارد. Guo Juan سازنده این وسیله گفت:

اسمارت رینگ آینده کنترل بازی‌ها را تغییر خواهد داد. امروزه برای بازی کردن بازی‌هایی که بتوانید با حرکات خود آنها را کنترل کنید باید هزینه هنگفتی خرج وسایل مورد نیاز مثل Kinect کنید. ولی گیم پد مبتنی بر حرکت ما با هزینه بسیار کم، آینده کنترل بازی‌ها را تغییر خواهد داد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *