واحد لوکس در مجتمع پارامیس با قیمت ۱۳ میلیارد تومانی

خرید و فروش واحدهای مسکونی لوکس و آپارتمان های لوکس، در بسیاری از مناطق ایران، خصوصا در شمال تهران امکان پذیر می باشد. خریداری این واحدهای مسکونی لوکس و آپارتمان های مسکونی لوکس می تواند بدون تاثیر از کاهش قیمت، همچنان در بازار املاک مسکونی انجام شود.

در خیابان فرشته مجتمع مسکونی لوکس و مدرن وجود دارد که دارای واحدهای مسکونی بی نظیری می باشند. معماری داخلی این مجتمع مسکونی در نوع خود بی نظیر می باشد و بسیاری از طرفداران خانه های لوکس را به سوی خود جلب می نماید.

واحد مسکونی نمونه در مجتمع پارامیس با مساحت ۴۳۵ متر مربع می باشد. قیمت فروش آپارتمان لوکس ذکر شده در خیابان فرشته تهران، معادل ۱۳ میلیارد و ۴۸۵ میلیون تومان می باشد که در نوع خود قیمتی بسیار بالا برای واحد سمکونی می باشد.

این ملک مسکونی و واحد مسکونی در طبقه سوم قرار دارد. دارای ۴ اتاق خواب و یک اتاق مستر می باشد. یک اتاق کار، یک سوئیت مهمان، یک اتاق کودک، ۵ حمام، ۶ سرویس بهداشتی، یک آشپزخانه وجود دارد. بالکن ۲۰ متری برای این واحد مسکونی وجود دارد.

این ساختمان مسکونی دارای ۱۳ طبقه می باشد. سبک نئوکلاسیک برای این مجتمع مسکونی وجود دارد. سازه ساختمان مسکونی بتنی می باشد. در مجموع ۹ واحد مسکونی در این مجتمع وجود دارد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *