هزینه ثبت تغییرات شرکت

هزینه ثبت تغییرات شرکت

در سامانه آسان ثبت به صورت واضح و با جزئیات کامل، هزینه ثبت تغییرات شرکت اعلام شده است و از شروع کار تا اتمام آن یک هزینه ثابت اعلام می گردد.

آسان ثبت اطلاعات تغییرات شرکتها را دریافت  نموده و صورتجلسات مورد نظر را مانند صورتجلسه تغییرات نام شرکتها به صورت آنلاین تهیه و تولید می نماید و کاربر با دانلود اسناد و امضای آنها، مستندات را به آسان ثبت ارسال می نماید. با انجام امور به شیوه آسان ثبت، از رفت و آمدهای غیرضروری جلوگیری شده و در زمان و هزینه مشتریان صرفه جویی خواهد شد.

در زمان انجام سفارش تغییرات شرکت هیچگونه هزینه ای جهت بررسی و تایید اسناد و مدارک از کاربر دریافت نمی شود و تمام هزینه ها بعد از بررسی، رفع نواقص و تایید مدارک دریافت می گردد.

تعرفه ثبت تغییرات شرکت

مجموع هزینه های ثبت تغییرات شرکت از ابتدا تا پایان کار توسط آسان ثبت برای سفارش هایی که در یک صورتجلسه انجام می شود ۳۳۴،۵۰۰ تومان می باشد. یکی از نکات مثبتی که در آسان ثبت وجود دارد این است که، اگر شخصی همزمان ۲ یا ۳ صورتجلسه تغییرات برای شرکت خود نیاز داشته باشد، از نظر  تعرفه هزینه بسیار مقرون به صرفه است. به این صورت که هزینه ۲ صورتجلسه مبلغ ۴۹۴،۸۰۰ تومان و هزینه ۳ صورتجلسه مبلغ ۶۵۵،۱۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

البته این مبالغ برای اشخاصی است که تمام مراحل انجام کار را به آسان ثبت می سپارند. در صورتی که کاربر بخواهد مدارک را شخصا پست نماید، دفاتر را امضا نماید و کار را شخصا از اداره ثبت تحویل بگیرد، هزینه ثبت تغییرات شرکت برای هرصورتجلسه به مبلغ ۱۱۰،۰۰۰ تومان کاهش خواهد یافت.

جزئیات تعرفه ثبت تغییرات شرکت را در جدول زیر مشاهده نمایید

عنوان سرویس محل ارائه سرویس زیر سرویس ها هزینه یک صورتجلسه هزینه ۲ صورتجلسه هزینه ۳ صورتجلسه
تولید صورتجلسه و رسید پذیرش سراسر ایران تولید آنلاین صورتجلسه تغییرات ۶۰،۰۰۰ ۱۲۰،۰۰۰ ۱۸۰،۰۰۰
ورود اطلاعات و اخذ رسید پذیرش ۵۰،۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۰ ۱۵۰،۰۰۰
جمع آوری مدارک ، ارسال و تحویل کار در حال حاضر در تهران و قم پست مدارک ۲۴،۲۰۰ ۲۴،۲۰۰ ۲۴،۲۰۰
حق الثبت ۳۰۰ ۶۰۰ ۹۰۰
کارمزد موسسه ۱۵۰،۰۰۰ ۲۰۰،۰۰۰ ۲۵۰،۰۰۰
حق الوکاله وکیل ۱۳۰،۰۰۰ ۱۳۰،۰۰۰ ۱۳۰،۰۰۰
هدیه عضویت آسان ثبت سراسر ایران ۲۰،۰۰۰- ۲۰،۰۰۰- ۲۰،۰۰۰-
هدیه معرفی از طرف دوستان سراسر ایران ۳۰،۰۰۰- ۳۰،۰۰۰- ۳۰،۰۰۰-
هدیه بهارانه آسان ثبت در حال حاضر در تهران و قم ۳۰،۰۰۰- ۳۰،۰۰۰- ۳۰،۰۰۰-
جمع هزینه ثبت تغییرات شرکت ۳۳۴،۵۰۰ ۴۹۴،۸۰۰ ۶۵۵،۱۰۰
متوسط هزینه هر صورتجلسه ۳۳۴،۵۰۰ ۲۴۷،۴۰۰ ۲۱۸،۴۰۰

انواع تخفیف ها در هزینه ثبت تغییرات شرکت

تمامی هزینه های ذکر شده برای ثبت تغییرات شرکت با احتساب تخفیف ها و هدایای زیر محاسبه گردیده است:

  1. هدیه عضویت: در حال حاضر کاربران با عضویت در آسان ثبت، بعد از ورود به حساب کاربری خود ۲۰،۰۰۰ توامن اعتبار هدیه در حساب خود دریافت می نمایند.
  2. اگر کاربر از طرف یکی از دوستان خود با سامانه آسان ثبت آشنا شده باشد، می تواند از هدیه معرفی دوستان خود استفاده نموده و مبلغ ۳۰،۰۰۰ تومان اعتبار رایگان در حساب کاربری خود دریافت نماید. همچنین بعد از ثبت اولین سفارش، معرف نیز همین مبلغ را به عنوان اعتبار رایگان در حساب کاربری خود دریافت خواهد کرد.
  3. تخفیف Bahar96: کاربرانی که انجام تمام امور ثبت تغییرات شرکت خود را به آسان ثبت محول نمایند، با اعمال کد تخفیفی (Bahar96 ) 30،۰۰۰ تومان دیگر ا ز آسان ثبت هدیه خواهند گرفت.

روند ثبت سفارش در آسان ثبت

در ابتدا وارد سایت  asansabt.ir شده و ثبت نام نمایید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید و منوی ثبت سفارش را انتخاب کنید. سفارش تغییرات شرکت را انتخاب نمایید، وارد صفحه جدید می شوید که باید در پایین صفحه شناسه ملی شرکت خود را وارد نمایید تا اطلاعات شرکت برایتان نمایان شود.

تغییرات مورد نظر خود را به منظور ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص و یا ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود انتخاب نمایید و در صفحه بعد اطلاعات خواسته شده در خصوص مشخصات اعضا شرکت و تغییرات شرکت را وارد نمایید. بعد از تکمیل اطلاعات شرکت و ثبت نهایی تغییرات شرکت، اطلاعات وارد شده و مدارک شما توسط کارشناسان آسان ثبت بررسی شده و مورد تایید قرار خواهد گرفت.

پس از بررسی و تایید اطلاعات و مدارک، ایمیلی حاوی لینک فاکتور، از طرف آسان ثبت برای کاربر ارسال خواهد شد که در آن جزئیات هزینه و تعرفه ثبت تغییرات شرکت برای کاربر ثبت شده است. با کلیک بر روی لینک، فاکتور صادر شده را پرداخت نمایید.

بعد از اینکه هزینه فاکتور پرداخت شد، اطلاعات شما به صورت آنلاین وارد بخش اجرایی آسان ثبت شده و اطلاعات مورد نظر کاربر در اداره ثبت شرکت ها به ثبت می رسد تا اسناد و مدارک ثبتی برای کاربر تهیه و تولید شود. سپس صورتجلسات ثبتی در سایت بارگذاری شده و کاربر باید صورتجلسات ثبت تغییرات شرکت را دانلود نموده، تمامی اوراق را به امضا تمامی اعضا شرکت برساند و برای سایت آسان ثبت ارسال نماید.

کارشناسان آسان ثبت مدارک را به اداره ثبت شرکت ها ارسال نموده و بعد از تایید اطلاعات و مدارک توسط کارشناس  اداره ثبت، بعد از طی مراحل اداری، آگهی ثبت تغییرات شرکت توسط وکلای آسان ثبت دریافت شده و تحویل کاربر می گردد. ثبت شرکت در تهران

مجوز های آسان ثبت

آسان ثبت دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیک (دو ستاره) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت بوده و همچنین در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است. عضویت آسان ثبت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و اخذ جواز فعالیت از صنف مذکور مزید بر علت شده تا اعتماد بیش از پیش مشتریان محترم را جلب نماید.

همچنین درگاه پرداخت اینترنتی ۴ بانک بزرگ کشورمان (سپه ، ملت ، شهر و سامان) با قابلیت نمایش مناسب بر روی کامپیوتر و موبایل باعث اطمینان خاطر بیشتر شما عزیزان خواهد بود.  از دیگر خدمات آسان ثبت میتوان به ثبت شرکت و ثبت شرکت مسئولیت محدود نیز اشاره کرد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *