قیمت درب ضد حریق

بر مبنای تاییده سازمان آتش نشانی برای درب های ضد حریق بطوی کلی می توان این درب ها را به دو دسته تقسیم بندی کرد. که این تقسیم بندی ارتباط مستقیم با تقسیم بندی بر اساس قیمت درب ضد حریق نیز دارد.

بطور کلی شرکت های مختلفی توانسته اند تاییده سازمان آتش نشانی را برای درب های مقام در برابر حریق کسب بکنند. که این شرکت به شرکت ها تولید کننده درب های خروج اضطراری ایرانی و شرکت های وارد کننده ی درب های ضد حریق تقسیم بندی می شوند. بیشتر از بیست شرکت و کمپانی می باشند که درب های ضد حریق ایرانی تولید و راهی بازار می کنند که از نظر زمان مقاومت به حریق در محدوده ۱۲۰ دقیقه و ۲۴۰ دقیقه قرار می گیرند. با توجه به نوع متریال مورد استفاده در درب های خروج اضطراری و میزان این متریال ، زمان مقاومت درب در برابر آتش و آتش سوزی بیشتر می شود. از متریال های مختلف پشم سرامیک ، پشم سنگ و گچ نسوز و ورق های هیدروکربن برای تولید این درب ها استفاده می شود. پس به عبارت دیگر می توان بیان کرد که درب های ایرانی با متریال های نامبرده جز محصولات با سرتیفیکیت ایرانی می شوند. قیمت درب ضد حریق بر مبنای همین متریال مورد استفاده تقسیم بندی می شوند.

از طرف دیگر شرکت های مختلفی وجود دارند که تاییده درب ضد حریق را بر مبنای درب های وارداتی از شرکت های مختلف آمریکایی و حوزه خلیج فارس دریافت کرده اند. این شرکت ها نیز معمولا درب های مقاوم به حریق با زمان ۲۴۰ دقیقه را وارد می کنند که مهترین مهم در سفارش این درب ها زمان تحویل ۲ تا ۳ ماهه این درب های می باشد. به دلیل زمان بر بودن پروسه ترخیص و حمل و نقل کسانی که خواستار این دربهای می باشند باید زمانی بین ۶۰ تا ۹۰ روز را از زمان سفارش درب ضد حریق فلزی وارداتی تا تحویل درب نظر بگیرند.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *