ساعت هوشمند بعدی ال‌جی:بالاترین رزولوشن صفحه‌نمایش ساعت‌های هوشمند

تا الآن ساعت‌های اندرویدی تقریباً در هر جنبه‌ای به‌جز طراحی شبیه به هم بوده‌اند، اما ال‌جی به دنبال اضافه کردن قابلیتی برای ایجاد تفاوت بوده، قابلیتی که باعث می‌شود تمام افراد در این صنعت به آن توجه کنند.

اطلاعات جدید نشان می‌دهد که این شرکت در حال کار بر روی ساعت جدیدی که با اسم رمز نِمو شناخته می‌شود است. در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره این ساعت وجود ندارد، اما میدانیم که این ساعت از صفحه‌نمایشی با بالاترین رزولوشنی که تابه‌حال یک ساعت اندرویدی داشته، بهره خواهد برد. این رزولوشن ۴۸۰ در ۴۸۰ پیکسل است.

این اندازه برای یک ساعت هوشمند بسیار غیرعادی است. اگر تصور کنیم که ساعت، صفحه‌نمایشی ۱.۳ اینچی داشته باشد (اندازه ساعت LG Urbane که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید)، تراکم پیکسلی آن چیزی در حدود ۳۴۰ تا ۴۰۰ppi خواهد بود. در مقایسه با ساعت Urbane با رزولوشن ۳۲۰ در ۳۲۰ پیکسل و تراکم پیکسلی ۲۴۰ppi، حتی اگر صفحه نِمو را به صورت خود بچسبانید، به سختی می‌توانید یک پیکسل پیدا کنید.

شاید تراکم پیکسلی ویژگی چندان مهمی برای یک ساعت هوشمند به حساب نیاید، اما می‌تواند دقتی را نمایش بدهد که یک ساعت هوشمند با طراحی خوب باید داشته باشد. همچنین باید امکان وجود هر نوع مشکل در خواندن را بدون توجه به وضعیت چشم‌های کاربر، از بین ببرد.

 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *