در سال ۲۰۳۰ انسان کامل به اینترنت متصل می شود

در سال ۲۰۳۰ انسان کامل به اینترنت متصل می شود

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ قرار است به‌روزرسانی‌های سونی برای گوشی‌های هوشمند تولیدی این شرکت در آینده نزدیک عرضه شود و از این طریق برخی امکانات به تولیدات سونی افزوده می‌شود.

ازجمله این امکانات می‌توان به قابلیت راه‌اندازی مجدد گوشی در منوی پاور و دسترسی ساده به صفحه‌کلید در برنامه‌های مورد پشتیبانی اشاره کرد.
سونی در بیانیه‌ای از اینکه کاربران مدل‌های مختلف گوشی‌های ایکس پریا اولین افرادی هستند که از آندروید ۷.۱.۱ بهره می‌گیرند اظهار خرسندی کرده و می‌گوید این به‌روزرسانی به‌سرعت و سهولت در دسترس خواهد بود. این شرکت افزوده که کارشناسانش در حال بررسی کدهای منبع این سیستم‌عامل هستند.
این شرکت هنوز زمان‌بندی به‌روزرسانی گوشی‌های ایکس پریا به سیستم‌عامل اندروید ۷.۱.۱ را اعلام نکرده و می‌گوید به‌زودی در این زمینه هم اقدام خواهد کرد.
ازجمله امکانات این سیستم‌عامل می‌توان به افزودن کلیدهای میانبر برنامه‌ها به‌گونه‌ای که سرعت اجرای آن‌ها را تسهیل کند پشتیبانی از آیکن‌های دایره‌ای و دسترسی به جزئیات حافظه و همچنین ابداع روش‌های مختلف برای آزاد کردن فضای موجود درگوشی هوشمند که باعث بالا رفتن سرعت خواهد شد اشاره کرد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *