بازی جدید Uncharted 4 2017

بازی Uncharted 4: پایان دزد یک سوم شخص تیرانداز بازی ویدیویی ماجراجویی عمل توسعه یافته توسط ناتی داگ و سونی سلامت سرگرمی برای کنسول پلی استیشن ۴ بازی های ویدئویی منتشر شده است. بازی در سراسر جهان در ۱۰ مه ۲۰۱۶. به عنوان عاقبت به آزاد شد ۲۰۱۱ بازی Uncharted 3: فریب دریک، این نتیجه گیری به سری بازی Uncharted بازی ناتان دریک، و آخرین بازی در حق رای دادن به سگ شیطان توسعه یافته است.

پس از حوادث بازی Uncharted 3 تنظیم چندین سال: فریب دریک، پایان یک دزد به دنبال سری شخصیت ناتان دریک، که از شکار ثروت بازنشسته شد. او با برادر بزرگتر خود سام و همکار قدیمی سالی همه را دوباره به جستجو برای سرنخ برای محل گنج طولانی از دست رفته کاپیتان هنری اوری برای نجات برادر خود.

بازی برای اولین بار در پلی استیشن ۴ ایالات متحده راه اندازی رویداد در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۳ به طعنه بود، به عنوان ورودی اصلی بعدی در حق رای دادن بازی Uncharted. پایان دزد در ۹ ژوئن ۲۰۱۴ با یک تیزر کوچک debuting در بازی تصاویری در زمان واقعی، در کنفرانس مطبوعاتی سونی در E3،: آن را به عنوان بازی Uncharted 4 پرده برداری شد. توسعه در این بازی در ۱۸ مارس ۲۰۱۶ پیچیده شده بود.

پس از آزادی، بازی Uncharted 4: پایان دزد به طور گسترده ای توسط انتشارات بازی های ویدئویی مورد تحسین قرار گرفت، با منتقدان ستایش بازی برای بهبود مکانیک گیم پلی بیش از نوشته های قبلی در این سری، روایت، عمق عاطفی، طراحی بصری و چند نفره. منتقدان همچنین بر داشت این بازی به یک نتیجه گیری رضایت بخش به سری بازی Uncharted. یک موفقیت تجاری، بازی به فروش بیش از ۲.۷ میلیون نسخه در هفته اول انتشار آن، و ورود سریع ترین فروش در سری شد

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *